Przejdź do treści
1
2
Przejdź do stopki

Zajęcia pozalekcyjne

Treść

Zajęcia pozalekcyjne

Rodzaj zajęć

Klasa

Godziny trwania        

Prowadzący

Koło recytatorsko - teatralne

I - III

Wtorek
8.00 – 8.45

Renata Wnęk, Aneta Kościółek

Koło taneczne

0 - III

Wtorek
13.25 - 14.10

Lidia Węgrzyn

Koło rozwijające uzdolnienia matematyczne

I

Wtorek
11.40 - 12.25

Aneta Kościółek

Koło rozwijające/ koło ortograficzne

II

Piątek
8.00 – 8.45

Renata Wnęk

Koło rozwijające/ koło matematyczno - polonistyczne

III

Piątek
12.35 - 13.20

Monika Tokarczyk

SKS

IV - VIII

Czwartek

13.25 - 14.10

Tomasz Baziak

Koło przyrodnicze

IV - VIII

Poniedziałek
13.25 - 14.10

Tomasz Baziak

Zajęcia rozwijające/ koło polonistyczne

VIII

Poniedziałek
8.00 - 8.45

Katarzyna Gryźlak - Tutko

Zajęcia rozwijające/ koło matematyczne

IV

Środa

8.00 - 8.45

Magdalena Garncarczyk

Zajęcia rozwijające/ koło matematyczne

VII

Poniedziałek
8.00 - 8.45

Magdalena Garncarczyk

Zajęcia rozwijające/ koło matematyczne

VIII

Czwartek

8.00 - 8.45

Magdalena Garncarczyk

Zespół wyrównawczy

I

Piątek

10.45 – 11.30

Aneta Kościółek

Zespół wyrównawczy

II

Środa

12.35 – 13.20

Renata Wnęk

Indywidualnie z Roksaną Zielińską

Środa 8.00 – 8.45

Zespół wyrównawczy

III

Wtorek
8.00 – 8.45

Monika Tokarczyk

 

 

    Zajęcia wspomagające

Rodzaj zajęć

Klasa

Godziny trwania        

Prowadzący

Koło recytatorsko - teatralne

I - III

Wtorek
8.00 – 8.45

Renata Wnęk, Aneta Kościółek

 

Rodzaj zajęć

Klasa

Godziny trwania        

Prowadzący

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

V

Piątek

12.35 – 13.20

Katarzyna Gryźlak - Tutko

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

VII

Czwartek

13.25 - 14.10

( co drugi tydzień)

Katarzyna Gryźlak - Tutko

Zajęcia wspomagające z matematyki

VI

Poniedziałek

12.35 – 13.20

Magdalena Garncarczyk

Zajęcia wspomagające z matematyki

VII

Czwartek

8.00 – 8.45

( co drugi tydzień)

Magdalena Garncarczyk

Zajęcia wspomagające z języka angielskiego

IV

Czwartek

12.35 – 13.20

Marta Citak

Zajęcia wspomagające z języka angielskiego

VIII

Poniedziałek

7.10 – 7.55

Marta Citak

Zajęcia wspomagające z fizyki

VIII

Wtorek

7.10 – 7.55

( co drugi tydzień)

Anna Lisowska

Zajęcia wspomagające z chemii

VIII

Wtorek

7.10 – 7.55

( co drugi tydzień)

Agnieszka Chmielowska - Marmucka

 

 

15483