Przejdź do treści
1
2
Przejdź do stopki

AKTUALNOŚCI

Treść

Druk 3d

Druk 3d

Drukujemy pierwsze modele 3D i pomoce dydaktyczne. Drukarka 3D Banach, którą zakupiła szkoła w ramach projektu "Laboratoria przyszłości" pozwala na naukę poprzez doświadczenie oraz poprzez kontakt ucznia z fizycznym przedmiotem czy modelem. Według wielu badań jest znacznie bardziej skuteczna od posługiwania się opisami i zdjęciami.

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

W dniu 13 października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, w naszej szkole obchodzono święto, popularnie nazywane Dniem Nauczyciela.

Zabawa Karnawałowa 2022

Zabawa Karnawałowa 2022

W dniu 22.02.2022 w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Było głośno, wesoło, radośnie i tanecznie. Mamy nadzieję, że ta integracja poprzez wspólną zabawę wynagrodzi nam czas tegorocznego zdalnego nauczania.

Jasełka 2021

Jasełka 2021

17 grudnia br. ( nieco wcześniej bo od poniedziałku czeka nas nauka zdalna) w naszej szkole przygotowano przepiękną inscenizację z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Chcieliśmy jeszcze wszyscy razem, jako społeczność szkolna przeżyć to za kilka dni przeżyjemy w Swoich Rodzinach. Było piękna akademia i klasowe wigilie ( trochę inne, ale to ze względu na Covid ).

21273