Przejdź do treści
1
2
Przejdź do stopki

AKTUALNOŚCI

Treść

Konkurs Przyrodniczy LOP

Konkurs Przyrodniczy LOP

Uwaga, konkurs przyrodniczy!!!. Do zdobycia świetne oceny z przyrody/geografii. Trzeba rozpoznać tylko roślinki i zwierzątka na zdjęciach. Kliknij aby zobaczyć zdjęcia oraz przeczytać regulamin. Czas tylko do 31 maja.

Egzamin Ósmoklasisty 2023

Egzamin Ósmoklasisty 2023

W dniach 24-26 maja nasi Wspaniali Ósmoklasiści przystąpili do najważniejszego egzaminu w szkole podstawowej - Egzaminu Ósmoklasistów. Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników i dostania się do wybranych szkół.

Dzień Języków Obcych

Dzień Języków Obcych

16 maja w szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Klasa 6 zaprezentowała Niemcy, a klasa 7 Wielką Brytanię. Były narodowe stroje, przekąski, prezentacje. Nad całością czuwała pani Marta Słaby.

Zabawa Karnawałowa 2023

Zabawa Karnawałowa 2023

14 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa stylu hippie. Wszyscy uczniowie (nauczyciele też!) bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i tańcach . Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Nauka jazdy na nartach

Nauka jazdy na nartach

W naszej szkole dzieci mają możliwość udziału w darmowych zajęciach nauki jazdy na nartach. Lekcje prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego p. Tomasz Baziak.

Mikołajki 2022

Mikołajki 2022

6 grudnia naszą Szkołę odwiedził najprawdziwszy z prawdziwych Św. Mikołaj. Widocznie nasi Uczniowie byli bardzo bardzo grzeczni, bo prezentów miał ze sobą mnóstwo.

Druk 3d

Druk 3d

Drukujemy pierwsze modele 3D i pomoce dydaktyczne. Drukarka 3D Banach, którą zakupiła szkoła w ramach projektu "Laboratoria przyszłości" pozwala na naukę poprzez doświadczenie oraz poprzez kontakt ucznia z fizycznym przedmiotem czy modelem. Według wielu badań jest znacznie bardziej skuteczna od posługiwania się opisami i zdjęciami.

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

W dniu 13 października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, w naszej szkole obchodzono święto, popularnie nazywane Dniem Nauczyciela.

41580